MÖBLER / Byråar, sekretärer / Snedklaffsekretär 5213496
nr 521 3496
Snedklaffsekretär
England, längd: 74, djup: 44, höjd: 85 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 28 april 2008
kl 17:38:13
400 kr
350 kr
450 kr
1.100 kr
1.000 kr
Snedklaffsekretär
nr 521 3496
Snedklaffsekretär
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 1.200 kr |
måndag 28 april 2008 |